Export Manager

Klient Pracuj.pl

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Producenta i dystrybutora produktów do utrzymania czystości poszukującego pracownika na stanowisko Export Manager.

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za sprzedaż towarów na rynki zagraniczne

  • Pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych w celu realizacji planów i strategii firmy

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych oraz odpowiedzialność za generowanie określonego zysku ze sprzedaży

  • Udział w targach branżowych

  • Nadzór nad prawidłowym sporządzaniem i obrotem dokumentów eksportowych współpraca w tym zakresie z działem księgowym

  • Współpraca z Działem Marketingu, Działem Technologii i Rozwoju

  • Rozwój działu eksportu

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • Samodzielność w realizacji przyjętej strategii sprzedaży

  • Gotowość do zagranicznych podróży służbowych

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Benefity pozapłacowe takie jak: pakiet medyczny, MultiSport, ubezpieczenie grupowe

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą