Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Export Manager

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 2019-06-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fabryka Mebli STOLKAR jest producentem mebli kuchennych oraz łazienkowych. Produkowane meble ze względu na wysoką jakość oraz atrakcyjną cenę doceniane są w całej Europie. W procesie produkcji stosowane są najnowsze rozwiązania technologiczne, materiały najwyższej jakości, a produkty cechują się nowoczesnym wzornictwem, dzięki czemu cieszą się dużym uznaniem klientów.

    Fabryka Mebli “STOLKAR” Wojciech Wiśniewski w Brodnicy zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy : Brodnica

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców i realizacja planów sprzedaży na powierzonym rynku (Europa Północno-Wschodnia),
    • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
    • Przygotowywanie ofert handlowych oraz prezentacji,
    • Bieżąca analiza na powierzonym rynku oraz monitorowania działań konkurencji,
    • Wyjazdy zagraniczne,
    • Raportowanie działań.

    Wymagania:

    • Znajomość branży meblowej,
    • Kilkuletnie doświadczenia na samodzielnym stanowisku w sprzedaży na rynkach zagranicznych - warunek konieczny
    • Biegła znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętności wyszukiwania nowych klientów oraz budowania długofalowych relacji handlowych,
    • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów,
    • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Możliwości rozwoju osobistego.

    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj