Oferta pracy

Export manager

MyWam® Kupiec, Bartold, Angres Spółka JawnaO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych na rynkach zagranicznych oraz budowanie z nimi bardzo dobrych i długotrwałych relacji

  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych

  • Promocja marki na rynkach zagranicznych oraz dbanie o jej wizerunek

  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

  • Udział w targach międzynarodowych i wydarzeniach biznesowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (język rosyjski będzie dodatkowym atutem)

  • Doświadczenie w sprzedaży zagranicznej

  • Rozwinięte umiejętności handlowe oraz interpersonalne

  • Zaangażowanie i nastawienie na rezultat

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę/ B2B i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i wsparcie merytoryczne

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Dofinansowanie do karty Multiactive

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

MyWam® Kupiec, Bartold, Angres Spółka Jawna

Poznaj nas lepiej na www.mywam.eu

Przewiń do profilu firmy

Export Manager

Wraz z rozwojem firmy zajmującej się zaopatrzeniem medycznym dla dzieci niepełnosprawnych poszukujemy pracownika na stanowisko Export Manager’a – osoby odpowiedzialnej za rozwijanie i kreowanie sprzedaży na rynkach zagranicznych.

Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie na samodzielnym stanowisku, umożliwiającym wszechstronny rozwój osobisty jak i możliwość niesienia pomocy potrzebującym.

Możliwość pracy w siedzibie firmy w Chorzowie bądź też w filii w Suchym Lesie k/Poznania.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy