Oferta pracy

Export Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma z branży produkcyjnej poszukuje do swojego zespołu:

EXPORT MANAGERA

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie działem eksportu i podległymi pracownikami,
  • Budowanie i układanie procesów eksportowych w firmie,
  • Rozbudowa rynku eksportowego (pozyskiwanie nowych klientów) oraz utrzymanie obecnych,
  • Współpraca z dużymi sieciami handlowymi,
  • Tworzenie i realizowanie strategii dystrybucji,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Udział w targach zagranicznych i współpraca z działami marketingu oraz produktu,
  • Współpraca z obszarem logistyki i monitorowanie zmian,
  • Raportowanie wyników.

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży zagranicznej bez podziału terytorialnego,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym i administracyjnym,
  • Umiejętność prowadzenia kompleksowych analiz potencjału sprzedażowego rynków eksportowych,
  • Doświadczenie w układaniu struktur eksportowych (mile widziane doświadczenie w budowaniu zagranicznych oddziałów),
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (min C1) – inne języki będą dodatkowym atutem,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych,
  • Znajomość metod tworzenia planów sprzedaży i analizy potencjału rynku,
  • Praca na wynikach i nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

  • Możliwość odbywania licznych podróży służbowych,
  • Możliwość rozbudowy potencjału eksportowego międzynarodowego przedsiębiorstwa produkcyjnego,
  • Liczne benefity (w tym karta sportowo-rekreacyjna, pakiet medyczny),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Autonomię podejmowanych działań.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy