Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

export manager

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteś doświadczonym Exportem Managerem gotowym na podjęcie nowych wyzwań zawodowych w ciekawej branży? Mój klient zapewni Ci wysoką samodzielność, powierzy rozwój jednego z rynków exportowych! Będziesz miał wpływ na budowę i strategię marek. Brzmi ciekawie? Aplikuj!

export managerNumer ref.: /333/04/2021/NP/67563

zadania

  • odpowiedzialność za biznes danego rynku eksportowego (jego rozwój, rentowność, wykorzystanie potencjału itp.) - rynek włoski/hiszpański/francuski
  • współtworzenie planów i długoterminowej strategii marek na wybranym rynku eksportowym oraz dopasowanie globalnej strategii marketingowej do potrzeb rynku lokalnego
  • koordynowanie rozwoju sprzedaży w sieciach handlowych za granicą
  • badanie potrzeb rynków eksportowych w zakresie produktów przedsiębiorstwa
  • opracowanie planu rozwoju rynków pod kątem sprzedażowo-produktowym
  • identyfikacja oraz  rozwój współpracy z nowymi odbiorcami, w tym negocjowanie warunków handlowych
  • planowanie i zarządzanie asortymentem, w tym projektami wdrożeniowymi
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy celem zapewnienia właściwego przepływu informacji i zarządzania kalendarzem działań na podległym rynku
  • rekomendacje w zakresie pozycjonowania cenowego i działań promocyjnych
  • współtworzenie i nadzór nad komunikacją oraz aktywacją marki na rynkach eksportowych, dopasowanych do lokalnej specyfiki rynku
  • kontrola nad powierzonym budżetem i praca na wynikach sprzedażowych

oczekujemy

  • co najmniej kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości specyfiki jednego z rynków - włoskiego/hiszpańskiego bądź francuskiego
  • znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • znajomości drugiego języka obcego tj. włoski, hiszpański, francuski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętności określenia lokalnych potrzeb i zaplanowania efektywne działań sprzedażowych
  • umiejętności wdrażania nowych produktów na rynek eksportowy oraz sukcesy w budowaniu współpracy z partnerami handlowymi za granicą
  • kompetencji w zarządzaniu wieloma projektami w tym samym czasie
  • że będziesz osobą mobilną, otwartą na częste podróże służbowe i/lub relokację
  • że rozumiesz biznesowy aspekt marketingu, a oraz, że jesteś osobą zorientowaną na wynik

oferujemy

  • wysoką samodzielność i niezależność w pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • innowacyjne projekty i możliwości realnego wpływu na rozwój firmy
  • kartę Multisport, prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie Grupowe
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • produkty firmowe w promocyjnych cenach
  • elastyczność w kwestii współpracy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne