Oferta pracy

Export Manager

Fibar Group S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za rozwój i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi na danym rynku eksportowym (w tym aktywne pozyskiwanie nowych klientów)

  • realizowanie polityki handlowej firmy

  • budowanie i utrzymywanie doskonałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi

  • realizacja celów sprzedażowych oraz podejmowanie działań wpływających na wzrost sprzedaży

  • planowanie oraz branie udziału w międzynarodowych targach branżowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie we współpracy z klientami zagranicznymi

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • gotowość do podróży służbowych

  • wysokie kompetencje interpersonalne, sprzedażowe oraz negocjacyjne

Mile widziane

  • doświadczenie w branży elektronicznej

  • znajomość języka włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego lub rosyjskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • opiekę zdrowotną oraz kartę benefit sport

  • ubezpieczenie grupowe

  • naukę języków obcych

  • bony świąteczne

  • cieszymy się Twoim szczęściem - otrzymujesz prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

Jesteśmy pasjonatami i marzycielami, którzy stworzyli inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy