Export Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 11.01.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 10.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe? Praca z klientami zagranicznymi jest ci bliska? Pracuj u znanego producenta z branży FMCG!

    Nr ref.: /363/12/2018/PB/35698
    Poznań
    oferujemy
    • Pracę w międzynarodowym środowisku w branży FMCG
    • Duże możliwości rozwoju i pracę na różnych rynkach
    • Możliwość pracy z klientem zagranicznym
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość pracy zdalnej(home office),siedziba zlokalizowana w północno-zachodniej części wielkopolski
    • Stabilne warunku zatrudnienia (umowa o pracę)
    zadania
    • Realizacja działań sprzedażowych i rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych
    • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji handlowych
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Bieżące monitorowanie rynku, analiza konkurencji
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
    oczekujemy
    • Doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Doświadczenia w sprzedaży produktów z branży FMCG
    • Umiejętności pozyskiwania nowych klientów na rynkach zagranicznych
    • Gotowości do odbywania wyjazdów służbowych
    • Wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych
    • Determinacji w osiąganiu założonych celów
    • Znajomość języka angielskiego oraz drugiego obcego języka będzie dodatkowym atutem

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    www.randstad.pl