Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Export Manager

  • Paprotnia (pow. koniński), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    KUPIEC Sp. z o.o., lider w swojej kategorii, w związku z dynamicznym rozwojem Spółki, poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Paprotnia (pow. koniński)
    Nr ref.: nr ref.: EM/2019

    OBOWIĄZKI:

    • Nadzór nad realizacją planów sprzedażowych na wskazanych rynkach;
    • Rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami;
    • Odpowiedzialność za nawiązanie kontaktów z potencjalnymi klientami;
    • Odpowiedzialność za prowadzenie negocjacji w zakresie współpracy – określenie planu wejścia, określenie warunków współpracy handlowej (asortyment, ceny, terminy, etc.);
    • Współpraca z Działem: Zakupów, Marketingu oraz Jakości w zakresie prawidłowej realizacji planów sprzedaży;

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe preferowane handlowe lub ekonomiczne;
    • Doświadczenie na stanowisku handlowym w branży FMCG;
    • Samodzielność i umiejętność efektywnego planowania;
    • Wysoki poziom komunikatywności i odpowiedzialności;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość drugiego języka obcego mile widziana;
    • Prawo jazdy kat. B;

    OFERTA:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Realny wpływ na kształtowanie polityki eksportowej firmy;
    • Niezbędne narzędzia pracy;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom