Export Manager

SCHEDPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

SCHEDPOL JEST POLSKĄ FIRMĄ Z BLISKO 40 LETNIM DOŚWIADCZENIEM W PRODUKCJI WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH, WYROBÓW WYPOSAŻENIA ŁAZIENEK W NOWOCZESNYCH I NIEZAWODNYCH TECHNOLOGIACH (BRODZIKI PRYSZNICOWE, WANNY KĄPIELOWE, ODPŁYWY LINIOWE, BRODZIKI PODPŁYTKOWE ORAZ SYSTEMY ZABUDOWY PŁYTKAMI DO WANIEN I BRODZIKÓW).

Z powodzeniem współpracujemy w wielu obszarach biznesu: z producentami i importerami wyrobów sanitarnych, narzędzi budowlanych, z producentami mebli oraz w branży Automotive, a także z wymagającym Klientem detalicznym (markety, sieci zakupowe) i hurtowym (ogólnopolskie i regionalne sieci hurtowni) - zarówno pod marką Schedpol jak i dedykowanymi markami obcymi (ponad 40 różnych marek). Kompletny proces technologiczny realizowany w SCHEDPOL (projekt - maszyna - produkt), krótki proces decyzyjny, a co za tym idzie dynamiczny proces wdrażania nowych produktów docenili znani Producenci z różnych branż, podejmując trwałą współpracę. Ponadto dzięki współpracy ze sprawdzonymi ogólnoeuropejskimi operatorami logistycznymi, posiadamy bardzo wysoki wskaźnik skuteczności obsługi logistycznej i kompletności dostaw.

Producent Schedpol, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za realizację celów sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi, rozwój rynku sprzedaży i monitorowanie jego potencjału na terenie UE i nie tylko.

Do zadań na tym stanowisku należy:
  • współpracowanie i realizacja strategii oraz planów sprzedażowych dla określonych rynków
  • realizacja celów sprzedażowych i założeń budżetowych
  • przygotowanie ofert dla kontrahentów przy współpracy wewnętrznej w Firmie
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • spotkania handlowe, prezentacje, szkolenia produktowe i instruktażowe
  • negocjowanie warunków handlowych i nadzór nad ich realizacją
  • budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z klientami i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom
  • współpraca przy wdrażaniu nowych/ adaptacji istniejących produktów do wymagań klientów w ich markach własnych
  • monitorowanie oraz analiza działań konkurencji
  • prowadzenie szkoleń oraz prezentacji biznesowych dla klientów

Do realizacji zadań wymagane jest:

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży eksportowej
  • doświadczenie w sprzedaży eksportowej produktów z branży wyposażenia wnętrz (łazienki) będzie zdecydowanym atutem
  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość innych języków
  • mile widziane wyższe wykształcenie (preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne)
  • proaktywność, umiejętność logicznego myślenia i nieszablonowego rozwiązywania problemów
  • efektywny multitasking oraz łatwość w dostosowaniu się do zmian zarówno wewnątrz organizacji, jak w kontaktach z klientem
  • gotowość do częstych podróży służbowych, posiadanie prawa jazdy kat.B
  • bardzo dobra znajomość programów komputerowych (windows, excell, outlook, internet)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 100% satysfakcji z osiąganych wyników
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie, z wyjątkowymi rozwiązaniami technologicznymi
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną atmosferę pracy gdzie ważni są ludzie i wartości jakimi się kierują
  • pracę w systemie na samodzielnym stanowisku w elastycznej formie
  • służbowe narzędzia pracy: samochód osobowy, komputer-laptop, telefon
Oświadczenie dla przetwarzania danych w celach rekrutacji:

• Oświadczam, iż wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie moich danych osobowych, które zawarłem w CV, na potrzeby postepowania rekrutacyjnego prowadzonego przez SCHEDPOL Sp. z o

• Oświadczam ponadto, że wyrażam / nie wyrażam zgodę̨/y na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu postepowania rekrutacyjnego na stanowisko Sales Manager w celu prowadzenia innych postepowań́ rekrutacyjnych przez SCHEDPOL Sp. z o. o. Sp. k.

• Oświadczam, ze zostałem pouczony o prawie do żądania: - dostępu do moich danych, - sprostowania moich danych, - usunięcia moich danych, - ograniczenia przetwarzania moich danych. Oświadczam, iż zostałem pouczony o prawie do cofnięcia w każdym czasie zgody na przetwarzanie moich danych. Oświadczam, że zostałem pouczony, że moje dane będą przetwarzane przez okres do zakończenia postepowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie również̇ w innych postepowaniach rekrutacyjnych przez okres 5 lat od dnia zakończenia postepowania rekrutacyjnego, do którego złożyłem CV albo do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie moich danych. Oświadczam, że zostałem pouczony o prawie do wniesienie skargi do organu nadzoru - Administratorem jest SCHEDPOL Sp. z o. o. Sp. k. , ul. Przemysłowa 2, 64-400 Międzychód-Bielsko. Oświadczam, że zapoznałem się z powyższymi informacjami i są one dla mnie zrozumiałe oraz, że podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy