Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager

NOWE S.A.

  • Ropczyce, podkarpackie

  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Nowe S.A. – lider na polskim rynku w produkcji artykułów zapachowych do wnętrz i samochodów, właściciel m.in. marki Pachnąca Szafa, poszukuje osoby na stanowisko Export Managera.

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż na rynkach zagranicznych
  • Pozyskiwanie nowych kontraktów handlowych
  • Budowa strategii rozwoju sprzedaży eksportowej
  • Badanie potrzeb Klientów oraz proponowanie odpowiednich produktów i usług, jak również przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów
  • Udział w targach branżowych i misjach handlowych
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientami
  • Monitoring rynku konkurencji i przygotowywanie rekomendacji dla nowych kierunków ekspansji
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy (R&D, marketing, logistyka)
  • Przygotowywanie dokumentacji, ofert handlowych oraz odpowiadanie na zapytania klientów
  • Raportowanie bieżących wyników przebiegu pracy
  • Udział w procesie logistycznym w ramach prowadzonych kontraktów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w realizacji projektów sprzedażowych związanych z pozyskiwaniem nowych klientów i budowaniem rynku - warunek konieczny (mile widziane doświadczenie w branży FMCG)
  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane wykształcenie wyższe z obszaru sprzedaży, handlu zagranicznego, ekonomii
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania
  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów
  • Inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne