Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager

KOMET sp. z o.o.

  • Runowo (pow. poznański)

    Runowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży oraz obsługa zagranicznych kontrahentów,

  • nawiązywanie kontaktów handlowych, pozyskiwanie zagranicznych klientów B2B,

  • przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy, nadzór nad realizacją zamówień,

  • współpraca z działem technologicznym przy realizacji projektów,

  • monitorowanie trendów rynkowych, sporządzanie raportów,

  • budowanie i promowanie wizerunku firmy oraz rozpoznawalności marek na rynkach zagranicznych poprzez udział w spotkaniach z klientami, uczestnictwo w targach.

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych,

  • otwartość, zaangażowanie, motywacja, kultura osobista, umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny), znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook),

  • gotowość do podejmowania zagranicznych podróży służbowych, udziału w targach (ok. 1x / kwartał),

  • dobra organizacja pracy, sumienność i samodzielność.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • zgrany zespół i międzynarodowy kontekst pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • elastyczny czas pracy,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja).

  • zapewniamy spotkanie wprowadzające,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dobrą kawę każdego dnia,

  • bezpłatny parking.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Jesteśmy polskim producentem mebli, artykułów wyposażenia wnętrz, dekoracji oraz produktów małej architektury ogrodowej. Portfolio produktów rozwijamy w oparciu o trzy marki własne: Komet, My MODERN Home, My MODERN Garden.

Zajmujemy się eksportem od 1992 roku. Choć uwagę skupiamy przede wszystkim na rynkach Unii Europejskiej, nasze produkty znalazły odbiorców na 3 kontynentach, w 25 krajach. Więcej informacji na nasz temat: www.komet.pl

Przewiń do profilu firmy