Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager - Rynek Niemiecki

MIROX Sp. z o.o. O firmie

MIROX Sp. z o.o.

Harcerska 10

Poznań

Mirox Spółka z o.o. wiodący producent stolarki pcv i aluminium w Wielkopolsce w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem handlowców niemieckojęzycznych
  • praca w dziale handlowym w zakładzie produkcyjnym
  • obsługa istniejącej sprzedaży eksportowej na podległym obszarze
  • analiza konkurencji i tendencji na rynku
  • możliwość pracy Home-office
  • bieżące raportowanie wyników sprzedaży
  • motywowanie do działania i planowanie pracy podległych handlowców

Od kandydatów oczekujemy:

  • pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych na rynkach niemieckojęzycznych
  • doświadczenie w realizacji projektów w branży stolarki okiennej- warunek konieczny
  • wykształcenie min. średnie
  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami i pracownikami
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • przedsiębiorczość i dynamizm w działaniu
  • gotowości do odbywania podróży służbowych na terenie Niemiec

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku na rynkach eksportowych
  • znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • umiejętność zarządzania zespołem

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie
  • możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia zawodowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny ustalony indywidualnie z kandydatem
  • elastyczne godziny pracy
Aplikacje zawierające list motywacyjny, CV i aktualne zdjęcie prosimy składać na adres: Mirox Sp. z o.o., ul. Harcerska 10, 61-011 Poznań lub za pomocą przycisku aplikowania.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133,poz.883)”.

Ogłoszenie archiwalne