Export Manager – rynki anglojęzyczne

Decora S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

Decora S.A.

Ignacego Prądzyńskiego 24A

Środa Wielkopolska

Decora S.A. to LIDER na rynku akcesoriów do wykończenia oraz dekoracji wnętrz. Od 25 LAT inwestujemy w wiedzę, najnowszą technologię i know-how. Tworzymy i dostarczamy produkty dla najbardziej wymagających konsumentów. Dzielimy się doświadczeniem i wyznaczamy trendy. Jesteśmy EXPERTAMI w tym co robimy.

Organizacja wielokrotnie honorowana i nagradzana w uznaniu osiągnięć i profesjonalizmu w działaniu. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
[rekrutacja prowadzona online]

Opis stanowiska:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za realizację celów sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi, rozwój rynku sprzedaży i monitorowanie jego potencjału.

Do zadań na tym stanowisku należy:

  • opracowanie i realizacja strategii oraz planów sprzedażowych dla dedykowanych rynków
  • realizacja celów sprzedażowych i założeń budżetowych
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • spotkania handlowe, prezentacje, szkolenia produktowe i instruktarzowe
  • negocjowanie warunków handlowych i nadzór nad ich realizacją
  • budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z klientami
  • współpraca przy wdrażaniu nowych/ adaptacji istniejących produktów do wymagań rynku
  • monitorowanie oraz analiza działań konkurencji

Do realizacji zadań wymagane jest:

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży eksportowej;
  • doświadczenie w sprzedaży eksportowej produktów z branży podłogowej (podłogi/ akcesoria) będzie zdecydowanym atutem
  • biegła znajomość języka angielskiego (min poziom C1)
  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne)
  • proaktywność, umiejętność logicznego myślenia i nieszablonowego rozwiazywania problemów,
  • efektywny multitasking oraz łatwość w dostosowaniu się do zmian zarówno wewnątrz organizacji jak w kontaktach z klientem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Kartę
    Multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Liczne szkolenia
    i kursy- finansowane przez firmę
  • Okolicznościowe konkursy i prezenty prowadzące do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowanie choinkowe
  • Wyprawki szkolne dla dzieci pracowników
  • Bezpłatny parking dla zmotoryzowanych
  • Łatwy dojazd z dworca PKP ok. 10 minut linią autobusową nr 1!
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Decora S.A., z siedzibą ul. Ignacego Prądzyńskiego 24A, 63-000 Środa Wielkopolska. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy