Oferta pracy

Export Manager – Rynki Azjatyckie

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość i utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami

  • Realizacja planów sprzedażowych w powierzonym regionie

  • Przygotowywanie i realizacja kontraktów eksportowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów, kanałów sprzedaży dla marki

  • Monitoring rynku i działań konkurencji

  • Współtworzenie strategii marketingowej na podległych rynkach

  • Reprezentowanie interesów Spółki na targach branżowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie współpracy i sprzedaży na rynkach Azjatyckich

  • Płynna znajomość języka angielskiego w komunikacji biznesowej

  • Znajomość języka chińskiego lub koreańskiego mile widziana

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i relacji biznesowych z partnerami z różnych kultur

  • Mile widziana znajomość branży home&decor lub pokrewnej

  • Elastyczność i umiejętność łatwego przystosowanie się do zmieniającego się otoczenia

  • Predyspozycje handlowe oraz doświadczenie w prowadzeniu skutecznych negocjacji

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

  • Gotowość do wyjazdów służbowych zagranicznych i krajowych oraz dostępność do rozmów i spotkań z klientami z różnych stref czasowych

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeniowy powiązany z wynikami sprzedaży

  • Możliwość rozwoju i kariery zawodowej

  • Samodzielną pracę w trybie Home Office

  • Pracę z produktem należącym do lidera w swej branży

  • Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne

  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (telefon, komputer etc.)