Oferta pracy

Export Manager – Rynki rosyjskojęzyczne

APP Sp. z o.o.O firmie

  • Września, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
    i budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
    w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • Utrzymywanie kontaktu telefonicznego
    z partnerami handlowymi
  • Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych
  • Budowanie bazy klientów w oparciu
    o moduł CRM
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

Wymagania:

  • Biegła znajomość w mowie i piśmie języka rosyjskiego i polskiego jako warunek konieczny, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, samodzielność
    i umiejętność organizacji pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    i prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży
  • Wykształcenie min. średnie (najlepiej
    o profilu technicznym)
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do stacjonarnej pracy
    we Wrześni
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
    oraz premie powiązane z osiąganymi rezultatami
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Ciekawe wyzwania i możliwość wniesienia osobistego wkładu w rozwój firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Dlaczego warto pracować w APP:

  • zapewniamy współpracę ze stabilną, polską firmą z 25-­letnią tradycją
  • posiadamy bazę klientów regularnie korzystających z naszych ponad 3000 produktów
  • wyposażamy w wysokiej jakości narzędzia do pracy
  • stawiamy na rozbudowane szkolenia początkowe i cykliczne oraz stałą opiekę techniczną w terenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Jeśli więc jesteś zdeterminowany/a i nastawiony/a na sukces, chcesz się uczyć rzeczy niełatwych, ale ciekawych i budzących techniczne zmysły, zapraszamy!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy