Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Export Manager rynku Wielkiej Brytanii

CRYSTAL Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie działania

  • obsługa bieżących klientów w zakresie sprzedaży i merchandisingu,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy, koordynowanie reklamacji

  • realizacja założonych planów sprzedaży,

  • analiza otoczenia rynkowego oraz konkurencji,

  • realizacja strategii firmy na powierzonym terenie,

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym B2

  • mile widziane doświadczenie w branży stolarki otworowej (Okna, drzwi)

  • mile widziane doświadczenie w branży wykończeniowej

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami,

  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy,

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym

  • niezbędne narzędzia pracy

CRYSTAL Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem najbezpieczniejszych drzwi pasywnych oraz okien PCV

o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasze produkty dostarczamy do klientów w większości państw Europy.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz celem podniesienia jakości obsługi naszych klientów na ternie DACH poszukujemy osoby (lub firmy) na stanowisko

Przewiń do profilu firmy