Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager

SEQUOYA EUROPE sp. z o.o.

umowa o pracę
10 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Skawina

    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i zarządzanie sprzedażą na rynkach zagranicznych

  • Negocjowanie warunków handlowych

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Monitorowanie produktów konkurencyjnych i przedstawianie określonych wniosków i Propozycji działań

  • Bieżące badanie potrzeb klientów

  • Realizowanie planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży suplementów lub żywności i napojów B2B

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku handlowym

  • Znajomość graczy producentów i marek rynku suplementów lub żywności i napojów w Europie

  • Świadomość cyklów i trendów rynku żywności i napojów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Samodzielność i dynamizm w działaniu

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych i negocjacyjnych,

  • Zdolność pracy w dynamicznie rozwijającej się branży

  • Doświadczenie z branżą produktów alkoholowych mile widziane ale nie konieczne

To oferujemy

  • Jako jedyny zakład w Europie produkujemy surowce szeroko stosowane m.in w żywności, napojach, słodyczach

  • Współpraca z jednym z najbardziej utalentowanych zespołów w branży

  • Możliwość ofertowania surowców i produktów najbardziej jakościowych i innowacyjnych na rynku

  • Kameralna i zarazem dynamiczna atmosfera pracy i zmotywowany zespół do bycia liderem na rynku Europejskim

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z kanadyjskim systemem zarządzania, tzn. z płaską hierarchia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem premiowym,

  • Gruntowne szkolenia produktowe,

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na wymienionym stanowisku.

O nas

Sequoya Europe jest liderem w produkcji najwyższej jakości produktów i surowców z konopii siewnej masowo stosowanych przez producentów w 22 krajach globalnie w żywności i napojach, suplementach, kosmetykach oraz w celach farmaceutycznych. Wykorzystuje najnowocześniejsze metody oraz trendy z Kanady i Stanów Zjednoczonych, dzięki czemu wprowadza na rynek produkt wysokich standardów, stanowiący nowy wymiar jakości.

Główna siedziba Spółki oraz laboratorium mieszczą się w Skawinie / koło Krakowa.

Jeśli kontakt z ludźmi to dla Ciebie przyjemność i motywuje cię do osiągania celów oraz bycia częścią tworzenia lidera na rynku Europejskim to jest to stanowisko dla Ciebie!