Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do aplikacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
SKOTAN S.A.

Export Manager - Specjalista ds. Eksportu

SKOTAN S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny rozwój sieci sprzedaży na rynkach zagranicznych;

  • Pozyskiwanie nowych klientów dla spółki;

  • Opracowywanie strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych;

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;

  • Analiza wymagań i samodzielne wprowadzanie marek na rynki zagraniczne;

  • Prowadzenie negocjacji handlowych;

  • Zarządzanie markami spółki na rynkach zagranicznych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w handlu zagranicznym produktów z branży farmaceutycznej lub spożywczej lub weterynaryjnej;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Umiejętności negocjacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych;

  • Wiedza z zakresu produktów spożywczych / suplementacyjnych / weterynaryjnych;

  • Samodzielność w działaniu, kreatywność i bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Znajomość języka rosyjskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Dodatek do wynagrodzenia w systemie prowizyjnym;

  • System premii okresowych;

  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer / telefon / samochód.

SKOTAN S.A.

Skotan S.A. w ramach rozwoju sprzedaży na rynkach zagranicznych linii produktowych opartych na suplementach diety na bazie estrów etylowych NNKT Omega-3/6/9 oraz produktów suplementacyjnych i weterynaryjnych na bazie drożdży Yarrowia lipolytica, poszukuje pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Praca stacjonarna w biurze:

W woj. śląskim w Czechowicach – Dziedzicach oraz mazowieckim w Warszawie

Praca zdalna

Pozostałe województwa.