Oferta pracy

Export Manager/ Specjalista ds. Exportu

Schilsner Industry Group Sp. z o.o.O firmie

Schilsner Industry Group Sp. z o.o.

Bierutowska 77

Wrocław

Jesteśmy liderem branży meblowej w produkcji komponentów płyt meblowych. Naszą specjalnością jest produkcja obrzeży meblowych, przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanego technologicznie parku maszynowego w Europie. Skupiamy ludzi z wielu branż, których cechuje otwartość i zaangażowanie. Wspieramy pracowników w ich rozwoju, bo to stanowi o naszej sile.

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie i rozwój relacji z obecnymi kontrahentami ,
  • Intensywne pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych, rozbudowa istniejącej sieci dystrybucji B2B
  • Praca stacjonarna w biurze we Wrocławiu ok. 60% , wyjazdy zagraniczne ok. 40%
  • Kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień,
  • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów firmy,
  • Prowadzenie korespondencji z klientami zagranicznymi, monitoring płatności,
  • Udział w targach branżowych zagranicą

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży meblowej (mile widziane),
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
  • Praktyczna znajomość pakietu Ms Office, znajomość systemów ERP będzie atutem.

Oferujemy:

  • Szkolenia wdrożeniowe, wsparcie operacyjne,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premie ),
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju w nowoczesnej organizacji,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Proszę wysłać CV dodająć formułkę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracy dla potrzeb aktualnego lub przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Schilsner Industry Group Sp. z o.o.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy