Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager - Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

Jakub Bomba - VegfruitO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów (sieci handlowe, hurtownie, inni pośrednicy)

  • Negocjacje warunków sprzedaży towarów na terenie Europy (telefon i e-mail)

  • Ustalanie cenników

  • Redagowanie umów handlowych

  • Przygotowanie dokumentacji handlowej

  • Egzekwowanie należności w przypadku zaległości w płatnościach

  • Kontakt z klientem, podtrzymywanie relacji

  • Raportowanie działań

Nasze wymagania

  • znajomości języka angielskiego i niemieckiego - stopień biznesowy (warunek konieczny)

  • znajomość branży (mile widziana)

  • własna baza klientów (mile widziana)

  • znajomość negocjacji handlowych

  • znajomość obrotu towarowego na terenie UE

  • dobrej organizacji pracy własnej

  • profesjonalizmu

  • doświadczenie w handlu zagranicznym

To oferujemy

  • Pracę zdalną, pracujesz gdzie chcesz :)

  • Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb

  • Forma zatrudnienia według preferencji kandydata (umowa o pracę, zlecenie lub B2B)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilizacja zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość realizowania swoich pomysłów

  • Niezbędne szkolenie

  • Pełną swobodę działania bez korporacyjnej presji sprzedażowej - dajemy Ci pełne zaufanie!

Jakub Bomba - Vegfruit

VegFruit to dystrybutor świeżych warzyw i owoców. Firma powstała w 2016 roku i od tej pory w sposób bardzo dynamiczny rozwija sieć dostawców i odbiorców. W związku z ciągłym poszerzaniem struktur firmy, firma poszukuje handlowca, który dodatkowo rozbuduje bazę stałych odbiorców towarów. VegFruit to firma nastawiona na potrzeby klienta! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych :)

Przewiń do profilu firmy