Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager

Organic Lighting Sp. z o.o.O firmie

  • Tarczyn

    Tarczyn, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • współpraca z biurami projektowymi i architektami

  • negocjacje handlowe w zakresie warunków współpracy

  • przygotowanie ofert handlowych

  • realizowanie celów sprzedażowych

  • nadzorowanie zamówień klientów

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

  • monitorowanie konkurencji oraz optymalizacja prowadzonych działań

  • analiza podległych rynków oraz panujących trendów

  • realizowanie polityki handlowej firmy

  • wsparcie w rozwoju działu

  • organizowanie i prowadzenie pokazów, szkoleń produktowych

  • uczestnictwo w targach branżowych

  • realizacja działań marketingowych zwiększających sprzedaż

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • bieżące raportowanie działań i wyników

Nasze wymagania

  • biegłej znajomości j. angielskiego/ j. niemieckiego w mowie i piśmie

  • doświadczenia w prowadzeniu sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych

  • dyspozycyjności do częstych podróży służbowych

  • umiejętności sprzedażowych

  • zaangażowania, sumienności i wysokiej motywacji do pracy w sprzedaży

  • samodzielności, kreatywności oraz orientacji na wynik

  • wysokich umiejętności organizacyjnych

  • łatwości w przyswajaniu zagadnień technicznych

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole

  • bardzo dobre warunki pracy w nowej siedzibie firmy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • program wdrożeniowy (w tym szkolenia produktowe)

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy