Logo Pracuj.pl

Export Manager

Organic Lighting Sp. z o.o.O firmie

  • Tarczyn, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Organic Lighting Sp. z o.o.

1 Maja 46A

Tarczyn

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • współpraca z biurami projektowymi i architektami
  • negocjacje handlowe w zakresie warunków współpracy
  • przygotowanie ofert handlowych
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • nadzorowanie zamówień klientów
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • monitorowanie konkurencji oraz optymalizacja prowadzonych działań
  • analiza podległych rynków oraz panujących trendów
  • realizowanie polityki handlowej firmy
  • wsparcie w rozwoju działu
  • organizowanie i prowadzenie pokazów, szkoleń produktowych
  • uczestnictwo w targach branżowych
  • realizacja działań marketingowych zwiększających sprzedaż
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • bieżące raportowanie działań i wyników

Nasze wymagania

  • biegłej znajomości j. angielskiego/ j. niemieckiego w mowie i piśmie
  • doświadczenia w prowadzeniu sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych
  • dyspozycyjności do częstych podróży służbowych
  • umiejętności sprzedażowych
  • zaangażowania, sumienności i wysokiej motywacji do pracy w sprzedaży
  • samodzielności, kreatywności oraz orientacji na wynik
  • wysokich umiejętności organizacyjnych
  • łatwości w przyswajaniu zagadnień technicznych
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • bardzo dobre warunki pracy w nowej siedzibie firmy
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • program wdrożeniowy (w tym szkolenia produktowe)
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Kultura Światła stanowi fundament Organic Lighting.

Produkowane przez nas systemy oświetleniowe kształtują nastrój i wpływają na percepcję. Dzięki naszym rozwiązaniom każdy może poczuć się wygodnie i bezpiecznie. Cechy naszych produktów to nowoczesny design, wysoka jakość oraz funkcjonalność. Zaspokajamy indywidualne potrzeby klientów. Nie szukamy kompromisów i standardowych rozwiązań, tak obcych wysokiej kulturze. Nasze cele osiągamy dzięki współpracy z osobami ceniącymi te same wartości.

Wspólnie tworzymy Kulturę Światła.

Export Manager, 1 Maja 46A, Tarczyn