Oferta pracy

Export Manager/Team Leader z językiem rosyjskim

BRAND DISTRIBUTION GROUPO firmie

BRAND DISTRIBUTION GROUP

aleja Niepodległości 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Na Ukrainie na pytanie "co słychać"? nie usłyszysz zdawkowego "OK". Odpowiedź będzie szczera i szczegółowa. Jeśli lubisz takie rozmowy, ta praca jest dla Ciebie.

  • Okazji do rozmowy będzie wiele – telefonicznie, on-line, na targach i bezpośrednich spotkaniach (jak tylko wróci taka możliwość)

  • Będziesz dbać o obsługę klienta

  • Będziesz pracować z największymi sieciami handlowymi

  • Jako Team Leader będziesz wspierał Twój zespół w realizacji celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Znasz rynek ukraiński (najlepiej w branży FMCG)

  • Jesteś doświadczonym sprzedawcą, także w zakresie współpracy z ukraińskimi sieciami handlowymi

  • Swobodnie posługujesz się językiem rosyjskim (język angielski i ukraiński będą Twoim atutem)

  • Potrafisz zarządzać i jednocześnie grać w zespole (nawet niewielkim)

  • Motywuje Cię realizacja celów i nie boisz się nowych wyzwań

  • Cechuje Cię pozytywne nastawienie do ludzi, inicjatywa, pasja – pomożemy Ci je wykorzystać w pracy!

To oferujemy

  • Oddamy w Twoje ręce naszych klientów - będziesz pracował na gotowej bazie

  • Dostarczymy Ci nowoczesne narzędzia pracy, żebyś mógł sprawnie z nimi pracować

  • Zapewnimy dostęp do bazy naszych kontaktów biznesowych i strumienia leadów, żebyś mógł skutecznie rozwijać Twój portfel klientów i realizować cele

  • Zrekrutujemy dla Ciebie właściwe osoby, żebyś mógł rozwijać Twój zespół

  • Zaplanujemy dla Ciebie jasną ścieżkę rozwoju

  • I najważniejsze: nasz model premiowy daje Ci realny udział w zysku firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

Brand Distribution Group działa na globalnym rynku produktów i usług FMCG od blisko 30 lat. Zapewniamy szeroki zakres usług dystrybucyjnych i logistycznych. Dystrybuowane przez nas marki można znaleźć na półkach sklepowych na całym świecie. Oferujemy także wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska marki własne. Nasze biura działają w Polsce, Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Singapurze.

Tworzymy nowoczesna organizację z technologią wspierającą rozwój biznesu. Naszym zespołom zapewniamy najnowsze rozwiązania technologiczne i narzędzia do efektywnej pracy. Dynamicznie rozwijamy działalność e-commerce. Dostarczamy naszym klientom i partnerom efektywne rozwiązania biznesowe w oparciu o najnowsze technologie.

Przewiń do profilu firmy