Oferta pracy

Export Manager w branży kosmetycznej

HR ConsultingO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Dla naszego Klienta, wiodącego dystrybutora akcesoriów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i innych,
poszukujemy Kandydatek/Kandydatów pełnych pasji do handlu w międzynarodowym środowisku
na stanowisko
Export Manager
w branży kosmetycznej

Zadania:

  • Realizacja strategii eksportowej oraz planów sprzedażowych na wybranych rynkach zagranicznych
  • Pozyskiwanie nowych Kontrahentów
  • Utrzymywanie dobrych relacji i wysokiej jakości obsługi Klientów
  • Przygotowywanie raportów, kalkulacji i ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Nadzór nad kosztami sprzedaży i marketingu
  • Kontrola dostępności produktów eksportowych i przekazywanie prognoz do Działu Zakupów
  • Raportowanie wyników sprzedażowych do Dyrektora działu
  • Obsługa systemów informatycznych w zakresie niezbędnym dla stanowiska
  • Współpraca z innymi działami firmy celem zapewnienia właściwego przepływu informacji

Oczekiwania:

  • Min 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży eksportowej, preferowane w branży kosmetycznej
  • Doświadczenie w obszarze eksportu w branży kosmetycznej
  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość programu MS Excel – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość drugiego języka
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Kreatywność
  • Długoterminowe zaangażowanie w organizację

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • System premiowy
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników
  • Możliwość zakupu produktów firmowych po atrakcyjnych cenach
  • Kartę Multisport i prywatne zajęcia z tenisa
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wpływ na rozwój firmy
  • Unikalnie pozytywną atmosferę
  • Pyszną kawę o poranku i owocowe poniedziałki

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU W REKRUTACJI!!!

Przesyłając CV lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę i Agencję Zatrudnienia danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Kandydat chce uczestniczyć.

Administratorem danych osobowych przetwarzającym dane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), które weszło w życie 25 maja 2018 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) jest HR Consulting, adres biura: ul. Złota 59, 00-120 Warszawa, nr agencji zatrudnienia 5936.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy