Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager

TWEETOP Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Umacnianie współpracy z dotychczasowymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów na powierzonych rynkach zagranicznych,

  • Budowa strategii rozwoju sprzedaży eksportowej oraz realizacja działań sprzedażowych na podległych rynkach,

  • Wyjazdy służbowe do klientów oraz udział w targach branżowych,

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży, negocjacje umów i kontraktów,

  • Budowanie pozycji marki na rynkach zagranicznych,

  • Przygotowywanie bieżącej dokumentacji pracy ( analizowanie i tworzenie raportów sprzedażowych , monitoring konkurencji, raporty ze spotkań z klientami itp.)

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe,

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale eksportu lub innej sprzedaży eksportowej,

  • Znajomość rynku i branży dystrybucji materiałów budowlanych a w szczególności znajomość rynku systemów instalacji wodno-grzewczych,

  • Bardzo dobra (zawodowa) znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

  • Silna motywacja do działania i zaangażowanie,

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie prowadzenia negocjacji handlowych,

  • Doskonała komunikacja interpersonalna, umiejętność prezentacji analiz i raportów,

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych,

  • Znajomość obsługi podstawowych narzędzi IT (np. MS Office),

  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Znajomość drugiego języka.

To oferujemy

  • Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie,

  • Narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód),

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym.

TWEETOP Sp. z o.o.

Głównym produktem firmy jest znany na rynku europejskim system rurowy Tweetop PERT. System ten jest przeznaczony do wewnętrznych instalacji wodno-grzewczych i opiera się na rurach wielowarstwowych PERT II/Al/PERT II w zakresie średnic od 14 do 75 mm. Produkcja rury wielowarstwowej PERT II/Al/PERT II jest realizowana w Polsce od 2007 roku w oparciu o nowoczesny park maszynowy oraz kompletnie wyposażone zaplecze laboratoryjne. Wszystko pod nadzorem doświadczonej kadry technicznej. Tweetop Sp. z o.o. jest jedną z czterech firm w Polsce produkującą rury wielowarstwowe z wkładką aluminiową typu PERT II/Al/PERT II.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Export Manager jest osobą odpowiedzialną za realizację działań sprzedażowych i rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych Odpowiada m.in. za pozyskiwanie nowych klientów) i budowanie długofalowych relacji handlowych. W codziennej pracy przygotowuje oferty handlowe, prowadzi negocjacje handlowe, monitoruje rynek i analizuje zachowania konkurencji. Buduje pozytywny wizerunek marki.

Miejsce pracy: Szczecin