Oferta pracy

Export Manager

VEOLI BOTANICA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Veoli Botanica to młoda, dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków
naturalnych zgodnych z filozofią Clean Beauty.

Pełen pasji zespół uczestniczy w procesie produkcji kosmetyków od początku do końca,
dbając o jakość produktów, na każdym etapie jego tworzenia.

W wyniku kolejnego etapu rozwoju do warszawskiej centrali Veoli Botanica poszukujemy
Export Managera z doświadczeniem w branży kosmetycznej.

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie i realizacja strategii eksportowej oraz planów sprzedażowych na rynkach zagranicznych
  • Raportowanie wyników sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych Kontrahentów
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy
  • Utrzymywanie dobrych relacji i wysokiej jakości obsługi Klientów
  • Budowanie świadomości marki, monitorowanie i ocena efektywności prowadzonych działań marketingowych
  • Analiza trendów rynkowych, bieżące raportowanie wraz z wnioskami w celu ciągłego rozwoju firmy
  • Udział w targach międzynarodowych
  • Współpraca z innymi działami firmy celem zapewnienia właściwego przepływu informacji

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży eksportowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka mile widziana
  • Wyższe wykształcenie
  • Kreatywność, zdolność samodzielnego myślenia, dobra organizacja pracy
  • Długoterminowe zaangażowanie w organizację
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stosowne do doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznej firmie nastawionej na rozwój, w tym rozwój kompetencji pracowników
  • Możliwość wpływu na kreację produktów i kampanie marketingowe
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy