Oferta pracy

Export Manager

Krynica Vitamin S.A.O firmie

  • Karkonoszy 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Krynica Vitamin S.A.

Karkonoszy 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny rozwój sieci sprzedaży na rynkach zagranicznych

  • Opracowywanie strategii sprzedaży u podległych klientów

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Zarządzanie projektami z zakresu NPD

  • Współpraca z wewnętrznymi działami zaangażowanymi w realizację projektów

  • Monitorowanie i analizowanie danych dotyczących sprzedaży oraz stanów magazynowych

  • Monitorowaniem działań konkurencji na rynku.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale sprzedaży FMCG mile widziane w branży spożywczej

  • Znajomość języka języka angielskiego na poziomie minimum C1

  • Doświadczenie w pracy z marką własną - mile widziane

  • Orientacja na cel poparta dotychczasowymi wynikami

  • Samodzielność w działaniu, kreatywność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta

  • Zdolności analityczne

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Ciekawą rozwijającą pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności

  • Możliwość pracy z największymi sieciami handlowymi

  • Ambitną i kreatywną pracę na dużym wolumenie sprzedażowym

  • Rozwój w zakresie marki własnej i pracę ze znanymi brandami w swojej kategorii

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i umiejętności oraz motywujący system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika z opcją płatnego rozszerzenia dla członków rodziny

  • Płatne ubezpieczenie grupowe na życie

  • Intensywny program wdrożenia nowego pracownika

  • Stabilną pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy czołowym polskim producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych (www.krynicavitamin.com). Dostrzegając potencjał do wzrostu i rozwoju biznesu rozszerzamy naszą działalność by móc zaproponować naszym klientom nowe produkty w zakresie ochrony zdrowia i higieny osobistej.

Przewiń do profilu firmy