Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager

Miraculum S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych rynków zbytu i ich rozwój,

  • nadzór nad realizacją planów na powierzonych rynkach,

  • budowa i rozwój długotrwałych relacji z klientami, negocjacje handlowe,

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem umów eksportowych, współpraca z innymi komórkami firmy w celu optymalnego dostosowania oferty produktowej i materiałów marketingowych na rynki zagraniczne,

  • koordynacja i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji według potrzeb klientów i przepisów prawa przy współpracy z pozostałymi działami firmy,

  • kształtowanie wizerunku firmy na rynkach zagranicznych zgodnie ze strategią firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej,

  • biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość dodatkowych języków,

  • doświadczenie w sprzedaży oraz wiedza formalna w zakresie obsługi eksportowej,

  • znajomość procedur i dokumentów celnych oraz dokumentów transportowych,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • gotowość do wyjazdów zagranicznych.

  • doświadczenie w udziale w imprezach targowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (miejsce wykonywania pracy – biuro w Warszawie),

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • wszelkie narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań,

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premie uzależnione od osiąganych wyników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.