Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager

be BIO Ewa Chodakowska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów rozwoju marki poza Polską

  • Współtworzenie strategii handlowej oraz realizacja planów sprzedażowych na powierzonych rynkach

  • Tworzenie relacji z partnerami dystrybucyjnymi

  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy z klientami i monitorowanie sprzedaży

  • Współpraca z sieciami handlowymi poza Polską

  • Organizacja targów zagranicznych i obecność na targach

  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach z klientami

  • Odpowiedzialność za plany eksportowe i sprzedaż

  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu potencjalnych reklamacji

  • Analiza działań konkurencji i trendów rynkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 2 - lat doświadczenia w obszarze eksportu najchętniej obszar kosmetyków

  • Doświadczenie we współpracy z klientami zagranicznymi oraz w obsłudze zagranicznych dystrybutorów, mile widziane doświadczenie w pracy z zagranicznymi sieciami handlowymi

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Wysokie zdolności komunikacyjne, zdolność analitycznego i strategicznego myślenia, wysoka kultura osobista

  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych

  • Kreatywność, zdolność samodzielnego myślenia, dobra organizacja pracy

  • Rozumienie trendów eko i bio będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Praca z profesjonalistami z dużym doświadczeniem

  • Praca nad innowacyjnymi projektami w trendzie eko/natural

  • Kreowanie realnych rozwiązań i moc sprawczą

  • Możliwość realnego wpływu na politykę i rozwój organizacji na rynkach międzynarodowych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwości rozwoju

  • Przyjazna atmosfera w miejscu pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Firma beBIO Active Cosmetiqs poszukuje osoby na stanowisko export manager. Zapewniamy pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole pełnym pasji. Gwarantujemy duże możliwości rozwojowe oraz pracę z ciekawymi ludżmi i projektami. Tworzymy nowe produkty ,aby zmieniać rynek i szukamy rozwiązań naturalnych i ekologicznych. beBIO to naturalne kosmetyki współtworzone przez Ewę Chodakowską i naszych specjalistów.

Przewiń do profilu firmy