Logo Pracuj.pl

Export Manager

Green FoxO firmie

13 000–25 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długofalowych i trwałych relacji oraz profesjonalna obsługa współpracujących klientów zagranicznych
  • Realizacja zadań dotyczących pozyskiwania nowych klientów oraz poszerzania dystrybucji produktów firmy na rynkach zagranicznych
  • Skuteczna realizacja planów sprzedażowych
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Odpowiedzialne zarządzanie powierzonymi środkami trwałymi oraz materiałami POS

Nasze wymagania

  • Ambicja, przedsiębiorczość, samodzielność, determinacja i sprawczość – to najistotniejsze postawy dające sukces na tym stanowisku
  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klientów w branży FMZG (mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami sieciowymi w krajach UE)
  • Talent w budowaniu partnerskich relacji biznesowych wraz z profesjonalną umiejętnością prezentacji
  • Dobra organizacja pracy i zarządzania czasem
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudniamy w oparciu o samozatrudnienie
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od efektów pracy
  • Podwyżki wynagrodzenia raz do roku, w oparciu o system oceny kompetencji oraz efektywności pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód – z możliwością wykorzystania do celów prywatnych na określonych zasadach, telefon i laptop – do wykorzystania również do celów osobistych)
  • Dajemy gwarancję prawdziwego, systemowego i na najwyższym poziomie, rozwoju kompetencji sprzedażowych, poprzez szkolenia seminaryjne oraz TOTJ realizowane przez bardzo doświadczonych menadżerów sprzedaży
  • Pracę w grupie profesjonalistów i w otoczeniu najwyższych standardów pracy.

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Jesteśmy profesjonalnym zespołem, działającym z wyjątkowym zaangażowaniem, dzięki czemu, w naszej kategorii produktowej, rozwijamy się najszybciej na rynku.

Export Manager, Warszawa