Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Export Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 11.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: SPRZ-EXP/060417

„Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne w obszarze FMCG.”

Główne obowiązki:

  • Uczestnictwo we współtworzeniu strategii sprzedażowej na powierzonych rynkach
  • Realizacja indywidualnych i zespołowych planów sprzedaży
  • Inicjonowanie działań mających na celu rozwój sprzedaży eksportowej
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa dotychczasowych kontrahentów firmy (kontakt telefoniczny, mailowy, udział w wydarzeniach branżowych)
  • Prowadzenie rozmów handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Nadzór nad prawidłową realizacją zamówień zgodną z polityką bezpieczeństwa i jakości firmy
  •  Budowanie oraz zarządzanie mikrozespołem sprzedażowym
  • Opracowywanie niezbędnych  raportów i analiz sprzedażowych

Nasze oczekiwania:

  • Min 2-letnie doświadczenie w sprzedaży eksportowej, preferowane w branży FMCG
  • Znajomości przynajmniej jednego poniższych języków na poziomie bardzo dobrym: język angielski / język niemiecki / język rosyjski / język hiszpański / język francuski / język arabski / język chiński
  • Znajomość każdego innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Nastawienie na realizację wyników sprzedażowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa a działaniu
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Wykształcenie wyższe

Dlaczego warto:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy uzależniony od wyników pracy
  • Interesująca i odpowiedzialna praca w środowisku międzynarodowym
  • Umowa o pracę lub inna preferowana forma współpracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, iPhone)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne oraz możliwość dofinansowania do edukacji)
  • Możliwość dofinansowania do karty sportowej, pakietu medycznego oraz ubezpieczenia NNW
  • Dostęp do biblioteki i audioteki (ponad 100 tytułów) oraz prenumeraty Harvard Business Review

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.
Dowiedz się więcej: www.kariera.bdgroup.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się