Oferta pracy

Export Manager

PPF Hasco-Lek SAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz rozwijanie współpracy z obecnymi Klientami i Partnerami na rynkach zagranicznych,

  • realizacja planów sprzedażowych oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,

  • współtworzenie strategii handlu zagranicznego w Hasco-Lek,

  • monitorowanie działań oraz analiza trendów na podległych rynkach,

  • koordynowanie procesów związanych z eksportem produktów we współpracy z innymi działami firmy,

  • czynny udział w targach i spotkaniach branżowych.

Nasze wymagania

  • biegle posługujesz się j. angielskim. Mile widziane język rosyjski i/lub hiszpański,

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży na rynki zagraniczne,

  • wyróżniasz się bardzo wysokimi kompetencjami komunikacji z Klientem, świetnie budujesz długotrwałe relacje i masz wysokie kompetencje w zakresie negocjacji handlowych,

  • jesteś gotowy do pracy w biurze w Warszawie lub we Wrocławiu,

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z ekonomią lub farmacją),

  • masz podejście biznesowe, połączone z chęcią dalszego samorozwoju.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dofinansowanie do karty MultiSport, biletów na wydarzenia kulturalne i mecze,

  • wczasy oraz kolonie we własnym ośrodku wczasowym nad morzem,

  • finansowanie aktywności sportowej pracowników,

  • świąteczne bonusy oraz nagrody za długi staż pracy,

  • szkolenia organizowane przez trenerów wewnętrznych,

  • doskonalące szkolenia zewnętrzne i konferencje,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej oraz grupowego ubezpieczenia na życie,

  • zniżki na usługi we własnych placówkach medycznych,

  • imprezy integracyjne,

  • wolontariat pracowniczy, biblioteczka Hasco i wiele innych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • działania rozwojowe i szkolenia

  • rekrutacje wewnętrzne

  • onboarding ogólnofirmowy online

  • udział w wydarzeniach sportowych

  • biblioteczka Hasco

  • wakacje we własnym ośrodku nad morzem

  • opcja częściowej pracy zdalnej na wielu stanowiskach

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • nagrody za staż pracy

PPF Hasco-Lek SA

Jesteśmy czołowym producentem najwyższej jakości, wielokrotnie nagradzanych leków, suplementów diety oraz produktów medycznych. Prowadzimy także zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych oraz farmacji. Działamy w oparciu o całkowicie polski kapitał. Na rynku funkcjonujemy z sukcesami już od ponad 35 lat. Pracują dla nas najlepsi specjaliści w branży. Dowiedz się więcej na: www.hasco-lek.pl.

Przewiń do profilu firmy

Co zrobić, by do nas dołączyć?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.