Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager (wybrane rynki eksportowe)

BEJOT

  • Manieczki (pow. śremski; gm. Brodnica)

    Manieczki (pow. śremski; gm. Brodnica), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizację strategii sprzedaży oraz planów sprzedażowych na wybranych rynkach zagranicznych,

  • utrzymywanie kontaktów z aktualnymi kontrahentami oraz nawiązywanie nowych kontaktów i pozyskiwanie nowych klientów,

  • pełną obsługę klienta w zakresie sprzedaży,

  • przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów,

  • udział w spotkaniach handlowych, prezentacjach, szkoleniach produktowych i instruktażowych,

  • doradztwo w zakresie oferty produktowej fabryki,

  • monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży eksportowej,

  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 – warunek konieczny, znajomość drugiego języka obcego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem (preferowany język rosyjski lub francuski),

  • umiejętność planowania i zorientowania na realizację celów,

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów biznesowych,

  • znajomość technik negocjacji,

  • umiejętność logicznego myślenia i nieszablonowego rozwiązywania problemów,

  • łatwość w dostosowywaniu się do zmian zarówno wewnątrz organizacji jak i w kontaktach z kontrahentami,

  • znajomość branży meblowej będzie dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • ciekawą i stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie,

  • dobre warunki wynagradzania,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych szkoleniach i projektach,

  • atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne

BEJOT

Bejot Sp z o.o., producent wysokiej jakości foteli i krzeseł biurowych, obecny na rynku od 1984 roku jest innowacyjnym przedsiębiorstwem, wyznaczającym trendy i podążającym za wymogami współczesnego miejsca pracy. Bejot od lat współpracuje z polskimi i zagranicznymi projektantami oraz najważniejszymi ośrodkami badawczymi w Polsce. Produkty marki – krzesła, fotele obrotowe, sofy niskie i panele akustyczne – powstają z uwzględnieniem naukowych analiz, z dbałością o ergonomię i zdrowie człowieka. Fabryka zatrudnia ponad 200 osób, a miesięczna produkcja przekracza 15 000 krzeseł i foteli.

Jesteśmy firmą rodzinną, która dzięki zaangażowaniu całego zespołu od ponad 25 lat tworzy Bejot. Nasz zespół jest dla Nas niezwykle ważny, to dzięki jego pracy z dnia na dzień stajemy się coraz lepsi. Wiedza, doświadczenie i lojalność Naszych pracowników pozwala nam na utrzymanie pozycji lidera wśród producentów siedzisk i mebli biurowych w Polsce oraz z entuzjazmem patrzeć w przyszłość.

Przewiń do profilu firmy