Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager z j. niemieckim

Lena Lighting S.A.

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie, aktywne nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zagranicznymi,

  • realizacja ustalonej z Zarządem polityki handlowej

  • monitorowanie działań konkurencji oraz analiza trendów na podległych rynkach

  • przygotowywanie ofert handlowych, wdrażanie i rozwój koncepcji handlowych

  • koordynowanie procesów związanych z eksportem produktów we współpracy z innymi działami firmy

  • tworzenie struktur organizacyjnych za granicą i zarządzanie zespołem handlowym

  • czynny udział w targach i spotkaniach branżowych

  • przygotowywanie ofert, umów handlowych

  • regularne raportowanie i prowadzenie rozliczeń

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego i polskiego,

  • poparte sukcesami doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych

  • znajomość branży elektrotechnicznej na rynkach DACH (mile widziane doświadczenie w sektorze oświetleniowym)

  • wykształcenie wyższe

  • wysoka kultura osobista

  • silna orientacja na realizację wyznaczonych celów

  • komunikatywność, samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

  • wysoko rozwinięta umiejętność analizy, planowania i koordynacji

  • umiejętność kierowania zespołem

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, obecnej na rynku od 30 lat

  • pracę z nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie produktem cechowanym rozpoznawalną marką

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę lub umowę B2B

  • współpracę z ekspertami branży elektrycznej i ambitne zadania

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • darmowe szczepienia

  • komfortowe miejsce pracy

  • pakiet relokacyjny