Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager z j. niemieckim

SWIMER ŁUKASZ OTREMBA

Płaska 64

Katarzynka

Toruń

Twój zakres obowiązków

Export Manager koordynuje i nadzoruje całokształt działań związanych z rozwojem i organizowaniem handlu zagranicznego na podległych rynkach. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zamówienia od zagranicznych klientów, negocjuje warunki zawieranych umów, kontroluje poprawne księgowanie transakcji, sporządza dokumentację niezbędną do ich zrealizowania. Obowiązkiem menedżera jest także weryfikowanie zgodności zawieranych transakcji z obowiązującymi przepisami prawnymi – zarówno krajowymi jak i umowami międzynarodowymi.

Twój zakres obowiązków:

• Pozyskiwanie nowych oraz podtrzymanie dotychczasowych kontaktów handlowych firmy, pracując stacjonarnie z biura;

• Monitorowanie rynku w poszukiwaniu potencjalnych zagranicznych kontrahentów spółki;

• Nadzór nad realizacją zawartych kontraktów handlowych;

• Współpraca z działem logistyki i działem finansowo-księgowym firmy;

• Negocjowanie warunków handlowych z partnerami zagranicznymi;

• Realizowanie założonych planów sprzedaży;

• Monitorowanie działań konkurencji oraz analiza trendów na podległych rynkach;

• Czynny udział w targach i spotkaniach branżowych.

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Poparte sukcesami doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych;

  • Biegła znajomość jęz. niemieckiego (warunek konieczny) i jęz. angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Znajomość pakietu Office;

  • Orientacja na realizację celów;

  • Umiejętność współpracy w zespole oraz samodzielność;

  • Silna motywacja, kreatywność i zdyscyplinowanie;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia z systemem premiowym;

  • Realny wpływ na strategię marketingową firmy;

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę lub umowę B2B;

  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności;

  • Jasno wyznaczone cele oraz bieżący feedback w zakresie ich realizacji;

  • Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop i telefon służbowy;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Możliwość pracy w polskiej firmie, o już ugruntowanej pozycji na rynku i wciąż dynamicznie się rozwijającej.

Jesteśmy polskim producentem zbiorników do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji płynów. Zajmuje się także produkcją systemów elektronicznych stosowanych w układach pomiarowych i dystrybucyjnych.

W naszej pracy stawiamy na ludzi, pracę zespołową i ciągły rozwój.

Więcej informacji znajdziesz: www.swimer.pl

Przewiń do profilu firmy