Export Manager z językiem angielskim

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą rodzinną o charakterze produkcyjnym. Działamy na europejskim rynku od ponad ćwierć wieku. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie oraz rozbudowujemy zespół specjalistów współpracujących z naszą Firmą.

    W związku z  rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

    Opis stanowiska:

    • Rozwój sprzedaży na powierzonym terenie
    • Nawiązywanie i budowanie trwałych relacji z klientami
    • Pozyskiwanie nowych klientów

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dobra organizacja pracy
    • Sumienność
    • Zdolności negocjacyjne i perswazyjne
    • Ambicja, zorientowanie na wyniki, dynamizm
    • Łatwość nawiązywania kontaktów
    • Wykształcenie min. Średnie

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • Pracę w godzinach 8.30-16.30
    • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • Samodzielność przy realizacji postawionych zadań
    • Atrakcyjny pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, premie świąteczne)
    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV klikając przycisk Aplikuj.