Export Manager z językiem niemieckim (opakowania)

SALES HR

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, spółki z branży opakowań, szukamy osoby na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów : głównie produkcja : sektor kosmetyczny/farmaceutyczny/chemiczny

  • Realizacja sprzedaży budżetu rocznego

  • Współpraca z istniejącymi klientami firmy

  • Wizyty u klientów i budowanie relacji handlowych

  • Udział w targach i wystawach

  • Zarządzanie kampaniami reklamowymi na podległym rynku

  • Opracowywanie i realizacja budżetu i sprzedaży

  • Współpraca z działem obsługi klienta

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży opakowań

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) oraz angielskiego (komunikatywnie)

  • Gotowość do podróży służbowych po zniesieniu ograniczeń w podróżowaniu

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - otwartość na oczekiwania kandydata

  • Dodatkowe premie roczne (krotność podstawy)

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód (VW Passat przez rok, potem możliwość wyboru modelu)

  • Praca hybrydowa (w większości początkowo stacjonarnie, blisko zarządu firmy)

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego