Export Manager z Językiem niemieckim

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-06-25
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2019-07-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta - dużej spółki akcyjnej o profilu produkcyjnym, w związku z rozwojem sprzedaży na rynkach zachodnich, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: cała Polska (praca zdalna)

    Zadania na stanowisku:

    • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Europy Środkowej i Zachodniej,
    • realizacja planów sprzedaży w powierzonej grupie produktowej,
    • budowanie dobrych relacji handlowych z Klientami,
    • przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków sprzedaży i współpracy,
    • przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • biegłej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny, mile widziana znajomość języka angielskiego,
    • doświadczenia w sprzedaży B2B,
    • znajomość branży opakowań,
    • wykształcenia minimum średniego,
    • umiejętności wyszukiwania nowych klientów oraz budowania długofalowych relacji handlowych,
    • gotowości do wyjazdów służbowych,
    • czynnego prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę na samodzielnym stanowisku,
    • możliwość rozwoju zawodowego w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • motywujące wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
    • samochód służbowy do użytku prywatnego,
    • dofinansowanie do wypoczynku oraz ubezpieczenie grupowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.