Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Export Manager

  • Żabia Wola (pow. grodziski), mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-09-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Greenyard Fresh Poland, firma należąca do belgijskiego holdingu spożywczego
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Żabia Wola (okolice Nadarzyna, 30 km od Warszawy przy trasie katowickiej)

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie stałej, dobrej współpracy z klientami w wybranych krajach
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych kontraktów
  • Monitorowanie i analiza zagranicznych rynku
  • Tworzenie raportów oraz zestawień dot. swojego działania

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: rolnictwo, technologia żywienia)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży świeżych owoców i warzyw/ ultraświeżej mile widziane
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość j. angielskiego
  • Zorientowana na klienta oraz na cel
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjny system wynagradzania oraz premiowania
  • Pracę w dynamicznym zespole pozwalającą na rozwój
  • Możliwość rozwoju – samodzielne, niezależne stanowisko w ramach struktury

Dołącz do nas - prześlij nam swoje CV!

Prosimy o przesyłanie aplikacji klikając na przycisk APLIKUJ.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard Fresh Poland moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard Fresh Poland moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się