Ta oferta pracy jest nieaktualna od 91 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Export Manager

  • Żabia Wola (pow. grodziski), mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-09-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Greenyard Fresh Poland, firma należąca do belgijskiego holdingu spożywczego
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Żabia Wola (okolice Nadarzyna, 30 km od Warszawy przy trasie katowickiej)

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie stałej, dobrej współpracy z klientami w wybranych krajach
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych kontraktów
  • Monitorowanie i analiza zagranicznych rynku
  • Tworzenie raportów oraz zestawień dot. swojego działania

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: rolnictwo, technologia żywienia)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży świeżych owoców i warzyw/ ultraświeżej mile widziane
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość j. angielskiego
  • Zorientowana na klienta oraz na cel
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjny system wynagradzania oraz premiowania
  • Pracę w dynamicznym zespole pozwalającą na rozwój
  • Możliwość rozwoju – samodzielne, niezależne stanowisko w ramach struktury

Dołącz do nas - prześlij nam swoje CV!

Prosimy o przesyłanie aplikacji klikając na przycisk APLIKUJ.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard Fresh Poland moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard Fresh Poland moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.