Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Manager ze znajomością języka niemieckiego

Lena Lighting S.A.O firmie

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • obsługa istniejącej sprzedaży eksportowej na podległym obszarze

  • poszerzanie asortymentu produktów u istniejących odbiorców

  • aktywne poszukiwanie nowych odbiorców

  • analiza konkurencji i tendencji na podległym rynku

  • promocja oraz dbanie o wizerunek firmy

  • prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki sprzedaży na podległym terenie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - warunek konieczny

  • biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

  • biegła znajomość języka polskiego

  • zdolności negocjacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • komunikatywność, samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

  • zaangażowanie, konsekwencja i determinacja w osiąganiu celów

  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

To oferujemy

Kandydatom oferujemy zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji, pracę z nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie produktem cechowanym rozpoznawalną marką, atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia.