Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Sales Executive

ATT Sp. z o. o.O firmie

  • Albatrosów 16c, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ATT Sp. z o. o.

Albatrosów 16c

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • strategiczny rozwój sprzedaży oraz realizacja planów budżetowych na podległym regionie, zgodnie z określonymi celami

  • prowadzenie zagranicznej aktywności handlowej w celu pozyskiwania nowych klientów

  • zarządzanie relacjami z aktualnymi klientami i partnerami handlowymi

  • odpowiedzialność za pełen proces sprzedaży - od doradztwa w zakresie produktowym, przez negocjacje warunków handlowych, do obsługi posprzedażowej

  • współpraca z kluczowymi uczestnikami projektów inwestycyjnych w sektorze budowlanym

  • prowadzenie regularnych spotkań z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi

  • monitorowanie realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej)

  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz handlowe

  • gotowość do częstych zagranicznych wyjazdów służbowych

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość drugiego języka jest atutem (francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański)

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • umiejętność efektywnego i logicznego rozwiązywania problemów

  • orientacja na cel

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • przyjazna atmosfera - staniesz się członkiem dynamicznego międzynarodowego zespołu

  • rozwój zawodowy - postawimy na ciągłe podnoszenie Twoich kwalifikacji

  • szkolenia - otrzymasz pakiet szkoleń specjalistycznych

  • wyzwania - będziesz uczestniczył w międzynarodowych projektach inwestycyjnych

  • stabilne zatrudnienie – proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bonus za wyniki sprzedażowe w spółce istniejącej ponad 18 lat na rynku

  • profesjonalne narzędzia pracy

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem konstrukcji ze stali nierdzewnej. Dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie. Obecnie do działu eksportu poszukujemy pracowników na stanowiska Export Sales Executive na rynki europejskie.

Przewiń do profilu firmy