Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Sales Manager

EFFECT GLASS S.A.O firmie

EFFECT GLASS S.A.

Generała Józefa Hauke-Bosaka 2

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • obszar działania: Europa Północna, Europa Zachodnia, Europa Wschodnia,

  • kompleksowa obsługa oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami na przydzielonym terenie,

  • realizacja strategii handlowej firmy i budżetu dla rynków eksportowych,

  • aktywne pozycjonowanie i budowanie wizerunku firmy,

  • pozyskiwanie kluczowych klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych,

  • doradztwo techniczne,

  • kalkulowanie i przygotowywanie ofert handlowych,

  • koordynowanie procesów związanych z eksportem produktów,

  • monitoring rynków eksportowych pod kątem prowadzonych i planowanych inwestycji w branży oraz działań konkurencji,

  • bieżące raportowanie podejmowanych działań i wyników,

  • kontrola spływu należności.

Nasze wymagania

posiadasz wykształcenie wyższe,

masz minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy na rynkach eksportowych,

znasz biegle język angielski w mowie i piśmie (znajomość drugiego języka zachodniego lub języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem),

umiesz budować i utrzymywać długotrwałe relacje biznesowe,

jesteś gotowy do częstych wyjazdów zagranicznych,

posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.,

pakiet MS Office nie ma dla Ciebie tajemnic.

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia,

  • korzystne ubezpieczenie na życie,

  • dofinansowanie do kart sportowych OK System,

  • pakiet świadczeń socjalnych (paczki świąteczne dla dzieci i pracowników, bony podarunkowe, prezenty upominkowe itp.).

Jesteśmy renomowanym producentem szyb zespolonych i szkła specjalnego.

Od ponad 25 lat nieustannie się rozwijamy, wprowadzamy nowe produkty i inwestujemy w nowoczesne technologie. Dzięki kompetencji, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników realizujemy coraz ambitniejsze cele.

Przewiń do profilu firmy