Export Sales Manager / Menedżer ds. sprzedaży eksportowej ze znajomością języka angielskiego

ADLER Sp. z o.o.O firmie

6 000–25 000
netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów
  • Przygotowywanie ofert i tworzenie prezentacji handlowych
  • Skuteczne prowadzenie negocjacji na różnych poziomach decyzyjnych
  • Monitorowanie i analiza dostępnych danych rynkowych oraz działań konkurencji
  • Prognozowanie sprzedaży na podległych rynkach
  • Udział w targach i konferencjach branżowych w Europie
  • Współpraca z firmami transportowymi, bankami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • Mile widziana znajomość j. francuskiego lub j.niemieckiego
  • Wiedzy oraz doświadczenia popartego sukcesami w sprzedaży
  • Łatwości nawiązywania kontaktu oraz budowania relacji z klientami
  • Umiejętności samodzielnego planowania i organizacji pracy
  • Aktywnego podejścia do poszukiwania i rozwijania nowych możliwości biznesowych
  • Prawa jazdy kat. B i gotowości do podróży służbowych
  • Pracowitość
  • Minimalne doświadczenie 3 lata

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Udział we współtworzeniu i rozwoju sieci sprzedaży i struktur firmy w Europie oraz atrakcyjne wyzwania zawodowe
  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań
  • Wsparcie handlowe oraz techniczne
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do posiłków

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Polska firma o międzynarodowym zasięgu.

Producent sprzętu AGD działający na rynku od 1991.

Dystrybuujemy nasze produkty w 60 krajach na całym świecie

Export Sales Manager / Menedżer ds. sprzedaży eksportowej ze znajomością języka angielskiego, mazowieckie