Export Sales Manager

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest producent druku cyfrowego (w tym na tekstyliach), produktów tj. flagi, banery PCV, kompletne systemy wystawiennicze i ekspozycyjne. Firma posiada najnowszą technologię cyfrową maszyn dającą wysoką jakość i szybkość druku oraz duże możliwości produkcyjne.

Szukamy kandydata, który chce rozwijać swoje kompetencje zawodowe poprzez pozyskiwanie i budowaniu rynków zagranicznych. Jeżeli potrafisz zbadać i zrozumieć jak funkcjonuje rynek i jacy są jego gracze, posiadasz doświadczenie w sprzedaży doradczej i wiesz, jak docierać do potrzeb klienta oraz przygotowywać koncepcje rozwiązań dla klientów, czekamy na Twoje CV.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sprzedaży doradczej

  • Prowadzenie aktywnego prospectingu (Google search i social media - LinkedIn)

  • Ofertowanie klientów (producenci i dystrybutorzy flag, agencje reklamy retail, branding event managerowie)

  • Prowadzenie negocjacji (przy pomocy narzędzi dotyczących zasad i ram rabatowania oraz cennika)

  • Budowanie bazy kontaktów na jednym z rynków: USA, UK, Skandynawia

  • Regularne zagraniczne podróże służbowe i spotkania z klientami

  • Raportowanie wyników

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży doradczej

  • Umiejętność aktywnego pozyskiwania klientów (również za pomocą wyszukiwania znanych na rynku wydarzeń, np. sportowych czy innych eventów)

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Umiejętność pracy na długim procesie sprzedażowym (średnia długość procesu sprzedaży trwa ok. 3 miesiące)

  • Płynna znajomość języka angielskiego (mile widziana osoba, która mieszkała/ pracowała za granicą)

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych

Pracodawca oferuje

  • Pracę w firmie otwartej na nowe szanse, która dostosowuje swoje możliwości do oczekiwań klientów oraz docenia i wynagradza indywidualnie swoich pracowników

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy w wysokości 7000- 11000 netto na umowie B2B

  • Premie przyznawane indywidualnie za bardzo dobre wyniki lub w formie stałego dodatku do wynagrodzenia podstawowego

  • Narzędzie niezbędne do komfortowego wykonywania pracy (samochód, komputer, telefon)

  • Pracę w systemie hybrydowym (biuro firmy znajduje się w Koszalinie a jego praca odbywa się w godzinach 8:00- 16:00 lub 9:00- 17:00 od poniedziałku do piątku)

  • Benefity w postaci karty MultiSport i prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość udostępnienia mieszkania dla pracownika

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • mieszkanie służbowe

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.