Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Sales Manager

GRANNA Sp. z o.o.

Księcia Ziemowita 47

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów i nowych rynków zbytu,

  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych ze stałymi klientami,

  • współpraca z działem produkcji – koordynowanie realizacji zamówień,

  • obsługa marketingowa klientów – przygotowanie newsletterów, prezentacji nowych produktów, etc.,

  • planowanie i udział w międzynarodowych targach, misjach gospodarczych, spotkaniach branżowych.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,

  • znajomość języka rosyjskiego/hiszpańskiego/francuskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziana znajomość branży gier planszowych,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point),

  • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania trwałych relacji z klientami,

  • samodzielność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • szkolenia z zakresu wykonywanych obowiązków,

  • narzędzia pracy – laptop i telefon służbowy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym, miłym zespole.

  • Benefity

  • ubezpieczenie NNW