Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Sales Manager

Skriware S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Export Manager jest osobą odpowiedzialną za pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z dystrybutorami zagranicą.

  • Twoje obowiązki:

  • Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w kanale dystrybutorskim

  • Zakres regionalny : Europa

  • Wyszukiwanie dystrybutorów / partnerów handlowych

  • Negocjowanie umów handlowych z dystrybutorami / partnerami handlowymi

  • Negocjowanie planów sprzedażowych z dystrybutorami / partnerami handlowymi

  • Bieżąca nadzór i zapewnienie sprawnego przepływu informacji z dystrybutorami / partnerami handlowymi

  • Planowanie wystaw, targów, seminariów, warsztatów i szkoleń sprzedażowych

  • Udział w imprezach targowych i delegacjach handlowych

  • Bieżące raportowanie planów sprzedażowych i ich wykonania

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej

  • Bardzo dobra znajomość runku edukacyjnego, w tym nowych technologii

  • Umiejętność szybkiego nawiązywania relacji interpersonalnych

  • Gotowość do częstych podróży zagranicznych

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Język rosyjski będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym.

  • Praca w młodym i dynamicznym środowisku biznesowym

  • Możliwość codziennej współpracy bezpośrednio z Zarządem Spółki

O nas

Działamy w sektorze EdTech. Naszą misją jest dostarczanie dzieciom praktycznej i angażującej edukacji na miarę 21. wieku. Stworzyliśmy autorskie rozwiązanie, które sprzedajemy w Polsce i zagranicą - w jego skład wchodzi drukarka 3D, system robotyczny oraz platforma edukacyjna online. Wygrywamy z dużo bogatszą i bardziej doświadczoną konkurencją. Zostaliśmy docenieni na arenie międzynarodowej, w tym Deloitte Fast 50 Central Europe 2020 oraz Global Education Startup Awards, trafiając do globalnego finału najbardziej prestiżowego konkursu dla startupów EdTech.