Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Sales Manager

EBS Sp.z.o.o

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Bronisława Czecha 59

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie partnerów handlowych na rynkach zagranicznych, nawiązywanie z nimi relacji biznesowych

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami oraz nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy w podległym regionie

  • odpowiedzialność za plan sprzedażowy i jego wykonanie

  • zarządzanie budżetem przeznaczonym dla danego obszaru

  • kompleksowa obsługa klientów zagranicznych również w oparciu o wyjazdy handlowe oraz na targi branżowe (ok. 20% czasu pracy)

  • comiesięczna analiza danych sprzedażowych w podległym regionie

  • wdrażanie strategii krótko i długoterminowych

  • badanie i analiza biznesowa podległych rynków

  • monitorowanie konkurencyjności oferowanych rozwiązań i stała współpraca z działem R&D w celu rozwoju oferty produktowej firmy

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych

  • zaawansowana znajomość j. angielskiego (wymagane), znajomość innych europejskich języków będzie dodatkowym atutem

  • wyższe wykształcenie, ekonomiczne lub biznesowe, preferowane związane z elektroniką, telekomunikacją

  • zdolności negocjacyjne oraz umiejętności budowania trwałych relacji biznesowych

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • Komunikatywność i umiejętność prowadzenia rozmów z klientami

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie, konsekwencja, zdolności organizacyjne, a także samodzielność

  • Gotowość i chęci do wyjazdów zagranicznych (ok. 20% czasu pracy)

  • znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie i wiedza lub pasja dotycząca nowych technologii będzie atutem

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej, technologicznej będzie atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość realnego wpływu na budowanie marki firmy

  • Ambitne projekty i wyzwania technologiczne

  • Bezpośredni wpływ na charakter i zasady pracy w projekcie

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Wyjazdy służbowe w różne zakątki świata

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • dofinansowanie do pakietu benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Będziesz odpowiedzialny za tworzenie strategii handlowej, realizację celów sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, oraz utrzymywanie i rozwój relacji z obecnymi partnerami biznesowymi.

EBS Sp. z o.o. to polski producent i firma technologiczna zajmująca się systemami bezpieczeństwa dla branży security oraz rozwiązaniami dla automatyzacji biznesu z wykorzystaniem technologii: GSM, Ethernet, GPS, RFID. Lider w Europie w dedykowanych rozwiązaniach dla branży ochrony.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu na rynku firma nawiązała współpracę z największymi agencjami ochrony i instytucjami rządowymi na świecie. EBS jest obecny na 5 kontynentach dostarczając już ponad 3 miliony urządzeń. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Export Sales Manager

Przewiń do profilu firmy