Oferta pracy

Export Sales Manager z językiem niemieckim

LED Labs S.A.

Biskupińska 23d

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych planów sprzedażowych,

  • pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi długofalowej relacji biznesowej,

  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby Klienta,

  • aktywny wkład w tworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych,

  • budowanie bazy Klientów w oparciu o moduł CRM.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego– warunek konieczny

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży,

  • wykształcenie średnie, techniczne lub wyższe,

  • zdolności sprzedażowe, szczególnie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych telefonicznie oraz w bezpośrednim kontakcie z Klientem,

  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • umiejętność samodzielnego planowania, rozliczania i raportowania wyników pracy,

  • odpowiedzialność i orientacja na cel, jakość i efekty,

  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży oświetleniowej,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system prowizyjny,

  • nowoczesne narzędzia do pracy (telefon, laptop),

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe zadania indywidulane, realizowane w ramach prac projektowych oraz udziału w programach szkoleniowych,

  • pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • Karta Multisport

  • niezbędne narzędzia pracy

  • owocowe poniedziałki

LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Przewiń do profilu firmy