Oferta pracy

Export / Sales Specialist

Antal Sales & Marketing

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Znasz płynnie język angielski ?

Posiadasz znajomość zasad fakturowania i prawa celnego?

Cechujesz się dobrą organizacją pracy?

Nie czekaj, aplikuj! Mamy ciekawą ofertę na rolę Export / Sales Specialist

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz współpraca z klientami i partnerami biznesowymi;

  • negocjowanie umów, warunków współpracy i przygotowywanie ofert handlowych;

  • analiza rynku i konkurencji;

  • współpraca z działem produkcji, magazynem

  • obsługa dokumentacji eksportowej (w tym poza UE) oraz kompletowanie dokumentacji

  • wystawianie faktur sprzedażowych

  • udział w spotkaniach biznesowych, konferencjach i seminariach branżowych.

Wymagania pracodawcy

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w sektorze B2B lub B2C;

  • doświadczenie w branży tworzyw sztucznych

  • język angielski na poziomie minimum C1

  • umiejętności handlowe i negocjacyjne;

  • nastawienie na cele i osiąganie wyników;

  • umiejętność pracy w zespole i efektywne zarządzanie własnym czasem;

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system bonusowy i pakiet benefitów

  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

At Antal, we have always valued expert knowledge, which is why we were one of the first recruitment companies in Poland with specialized recruitment divisions. The professional orientation of our consultants means that they are not only effective recruiters, but also qualified consultants who have unique knowledge about modern tools and the latest trends in the labour market.

Przewiń do profilu firmy