Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Export Sales Support

PXF Lighting Jacek BieniakO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa i kontakt z kluczowymi klientami zagranicznymi,

  • doradztwo techniczno-handlowe,

  • wspomaganie prac związanych z pozyskiwaniem nowych klientów,

  • przygotowywanie ofert i zamówień,

  • organizacja logistyki i procedur celnych

  • wspieranie zespołu i realizacji targetów,

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innego języka obcego,

  • sumienność, zaangażowanie w pracę, szybkie przyswajanie wiedzy

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość tematyki i zagadnień eksportowych oraz doświadczenie w pracy z użyciem systemu ERP

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole najszybciej rozwijającego się działu w firmie

  • możliwość rozwoju kariery i swojego stanowiska w dziale,

  • szkolenia produktowe i specjalistyczne,

  • narzędzia i wsparcie w wykonaniu obowiązków,

  • możliwość pracy w trybie home office, hybrydowej lub stacjonarnie w naszym biurze w Warszawie

  • pracę na pełen etat,

  • umowę o pracę,

PXF Lighting Jacek Bieniak

PXF Lighting to jeden z największych polskich producentów systemów i opraw oświetleniowych działający na rynku od ponad 25 lat. W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Informujemy że skontaktujemy się jedynie z kandydatami spełniającymi nasze kryteria.

W CV prosimy umieścić aktualną klauzulę, zgodną z RODO.